Bartınlı erkek arıyorum

Gökhan ™+90 543 712 0848 seviyeli sohbet edip görüşmek isteyen bayanlar 32 yaşında 180 boy 75 kilo

Bartın ilini tanıyan belki azdır ama denize yakın önem taşıyan şehirlerimizden biridir. Erkek arkadaş arıyorum diyen hanımlar, kızlar ve bayanlar ücretsiz Bartın erkek arkadaşlık sayfamızda yüzde yüz erkek arkadaş sevgili ile tanışabilirsiniz.

Şimdilik yeni bir sayfa olduğu için en az bir hafta ziyaret ederek ilan bırakan Bartın erkeklerinin ilanlarını görüp kendi yaşınıza, boyunuza ve kriterinize uygun birini bulursanız sahte e-mail veya feys adresi kullanarak öncelikle nasıl biri güvenilir mi değil mi uzun zaman konuşup işte bu benim aradığım bir erkek derseniz gerçek e-mail feys ve cep telefonunuzu verip ileriye yönelik ciddi bir arkadaşlık kurarsınız. Bartınlılar bir saf bir kalp taşırlar ne derseniz inanır güvenirler bir çok arkadaşlığım oldu Bartın’dan inanın zararsız güzel insanlar ya zarar gelmez yani ama yinede dediğim gibi yaparsanız iyi insanları kısa zamanda bulup mutlu umutlu bir hayat sizi bekliyor.

Bartınlı erkek arıyorum” üzerine 6 düşünce

    • 25 yasında evlenmek istiyor evi arabasi var konyada. Bozkır ilçesinde yasiyor cidi olarak 20-23 yas üstü evlenmek isteyenler bu numarayi ayabilir

  1. 50 yaşında emekli evi arabası olan tek yaşayan erkeğim 35 50 yas arası bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum.İstanbul Anadolu yakasındayim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.