Bartınlı erkek arıyorum

+90532 282 0386

Merhaba ben Savaş; samimi ve içtenlikle sohbet edip arkadaş olmak isteyen bayan varsa beni arasın. 180 BOY 78 KİLO 34 YAŞ güvenmek size kalmış ister özelden ister açıktan arayın


Bartın ilini tanıyan belki azdır ama denize yakın önem taşıyan şehirlerimizden biridir. Erkek arkadaş arıyorum diyen hanımlar, kızlar ve bayanlar ücretsiz Bartın erkek arkadaşlık sayfamızda yüzde yüz erkek arkadaş sevgili ile tanışabilirsiniz.

Şimdilik yeni bir sayfa olduğu için en az bir hafta ziyaret ederek ilan bırakan Bartın erkeklerinin ilanlarını görüp kendi yaşınıza, boyunuza ve kriterinize uygun birini bulursanız sahte e-mail veya feys adresi kullanarak öncelikle nasıl biri güvenilir mi değil mi uzun zaman konuşup işte bu benim aradığım bir erkek derseniz gerçek e-mail feys ve cep telefonunuzu verip ileriye yönelik ciddi bir arkadaşlık kurarsınız. Bartınlılar bir saf bir kalp taşırlar ne derseniz inanır güvenirler bir çok arkadaşlığım oldu Bartın’dan inanın zararsız güzel insanlar ya zarar gelmez yani ama yinede dediğim gibi yaparsanız iyi insanları kısa zamanda bulup mutlu umutlu bir hayat sizi bekliyor.

Bartınlı erkek arıyorum” üzerine 9 düşünce

    • 25 yasında evlenmek istiyor evi arabasi var konyada. Bozkır ilçesinde yasiyor cidi olarak 20-23 yas üstü evlenmek isteyenler bu numarayi ayabilir

    • Merhaba züleyha ben mehmet (adanalıyım) tanışabilirmiyiz sende istersen eger yaşım 40 mesajını bekliyorum 9 gün kmaraştayım istersen görüşürüz tel numaranı at görüntülü konuşmak tatlım.

  1. 50 yaşında emekli evi arabası olan tek yaşayan erkeğim 35 50 yas arası bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum.İstanbul Anadolu yakasındayim.

    • Olabilir Cemalettin ben hoş tatlı komik romantik sempatik biriyim 22 yaşındayım Manisa merkezde oturuyorum ulaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.